Kennismakingsvideo BVKZ Academie Shop

BVKZ leden

Geplaatst op: 1 juli 2022

Video

Tijdens de algemene ledenvergadering van afgelopen dinsdag (28 juni) hebben onze leden kennis kunnen maken met de BVKZ Academie Shop. In een video werd een korte toelichting gegeven over het gebruik van de shop. Graag laten we u ook kennismaken met de BVKZ Academie Shop door middel van onderstaande video.

Planning

De planning is om in de maanden juli en augustus een uitnodiging te versturen naar onze leden, voor het heractiveren van hun BVKZ Academie account. Dit is nodig om toegang te kunnen krijgen tot de webshop.

Bedrijfsaccount

Elke organisatie krijgt één bedrijfsaccount binnen de BVKZ Academie Shop. Met dit account kunt u de e-learnings aankopen en toewijzen aan medewerkers binnen uw bedrijf. Deze bedrijfsaccounts worden toegekend aan het algemene mailadres van uw organisatie (bijvoorbeeld: info@..). Als u het bedrijfsaccount liever toe wilt kennen aan een ander e-mailadres, laat het ons dan weten via [email protected] o.v.v. BVKZ Academie Shop.

Hoe nuttig was dit bericht?

Gemiddelde resultaat / 5. Aantal stemmen:

Nog geen stemmen.

Jammer om te horen dat je het bericht niet nuttig vond.

Vertel ons wat we kunnen verbeteren.