BVKZ Café en kennisbijeenkomsten

Zorgmedewerkers, Zorgaanbieders

Geplaatst op: 17 november 2022

Digitale bijeenkomsten

BVKZ Kennisbijeenkomsten

Een van de activiteiten van BVKZ is het informeren van onze leden en hen via (onder andere) kennisbijeenkomsten extra kennis mee te geven. De afgelopen periode heeft er weer een tweetal kennisbijeenkomsten plaatsgevonden, ditmaal met onze samenwerkingspartners ZorgkaartNederland, ZilliZ en Klachtenportaal Zorg.

Als lid van BVKZ heeft u toegang tot onze BVKZ Academie. Hier kunt u de opname van de kennisbijeenkomsten uit het verleden in alle rust terugkijken.

Kennisbijeenkomst ZorgkaartNederland en ZilliZ

Kennisbijeenkomst Klachtenportaal Zorg

BVKZ Café

Om de verbindingen onder onze leden te stimuleren organiseren we sinds dit jaar ook het BVKZ Café. Dit zijn digitale bijeenkomsten waarbij één thema centraal staat. Voorafgaand kunnen leden hun vragen of onderwerpen insturen, zodat deze tijdens de online bijeenkomst besproken worden.

Vorige week heeft het BVKZ Café – Ambulante zorg plaatsgevonden. Ook deze opname kunt u weer terugkijken via onze BVKZ Academie. Eind deze maand (29 november van 14:00 tot 16:00 uur) staat er nog een BVKZ Café op het programma, met als thema: beschut werk, arbeidstoeleiding en dagbesteding. Leden van BVKZ kunnen zich hier voor aanmelden.

Aanmelden BVKZ Café – beschut werk, arbeidstoeleiding en dagbesteding

BVKZ Café – Ambulante zorg terugkijken

Door lid te worden van onze branchevereniging krijgt u toegang tot de BVKZ Academie en kunt u digitale bijeenkomsten volgen en terugkijken. Wilt u eerst meer informatie over ons als branchevereniging? Bekijk dan onze onze website of neem contact met ons op via [email protected] of 0162 69 60 60. We staan u graag persoonlijk te woord.

Ik wil lid worden

Door: Melanie Bax – Beleidsmedewerker BVKZ

 

Hoe nuttig was dit bericht?

Gemiddelde resultaat / 5. Aantal stemmen:

Nog geen stemmen.

Jammer om te horen dat je het bericht niet nuttig vond.

Vertel ons wat we kunnen verbeteren.