BVKZ Academie Shop: Vandaag worden de eerste uitnodigingen verstuurd

BVKZ leden

Geplaatst op: 11 augustus 2022

BVKZ Academie Shop

Om de kennis onder onze leden te vergroten hebben wij onze BVKZ Academie uitgebreid met een webshop, waar u e-learnings (met accreditatiepunten) kunt volgen. Leden van BVKZ kunnen in deze webshop e-learnings aankopen tegen een gereduceerd tarief.

Bekijk de BVKZ Academie Shop

Uitnodigingen

Vandaag worden de eerste 50 uitnodigingen per mail naar onze leden verstuurd. Om toegang te kunnen verkrijgen tot de nieuwe webshop, dient u uw BVKZ Academie account te heractiveren. Het enige dat u hoeft te doen, is het opnieuw instellen van uw wachtwoord. Middels de uitnodiging wordt uitgelegd hoe u het wachtwoord opnieuw kunt instellen.

Video

Middels onderstaande video laten we u graag kennismaken met onze BVKZ Academie Shop.

 

Hoe nuttig was dit bericht?

Gemiddelde resultaat / 5. Aantal stemmen:

Nog geen stemmen.

Jammer om te horen dat je het bericht niet nuttig vond.

Vertel ons wat we kunnen verbeteren.