Congres ‘Zeggenschap in de zorg’
fysieke bijeenkomst
Op maandag 19 juni vindt het congres Zeggenschap in de Zorg plaats. Een dag vol interactieve workshops, inspirerende lezingen, ruimte om te netwerken, van elkaar te leren en de dialoog aan te gaan. Een dag waarop we zorgprofessionals, teams, leidinggevenden en bestuurders kennis laten maken met alles wat bij zeggenschap komt kijken. Want het versterken van zeggenschap kunt u niet alleen!
Op deze dag wordt je meegenomen via lezingen, interactieve workshops mee in de concrete interventies die je kunt inzetten om:
- professionele identiteit en leiderschap te versterken
- interprofessioneel de organisatie en kwaliteit van zorg en leven te verbeteren
- een faciliterende leiding vorm te geven
- zeggenschap in te richten, te ontwikkelen en borgen
En dat allemaal op een van de leukste locaties in Utrecht (de Fabrique), in een gezellige festivalsfeer, met theater, een informatiemarkt en lekkere hapjes en drankjes. Na afloop gaat u naar huis met inspiratie en tips waarmee u direct binnen uw organisatie een (vervolg)stap kan zetten om zeggenschap te versterken.
Tickets
Wilt hierbij zijn, meld u dan aan voor het congres. Bestel uw ticket voor 19 mei 2023, dan ontvangt u een vroegboekkorting en betaalt u voor uw ticket 75 euro (normale prijs is 100 euro per persoon).